Služby
CASKA podlahy

Kompletní pokládka a montáž podlah

dřevěné a plovoucí podlahy, pokládáme od vinylu přes laminát až po koberce a linolea

Renovace parket

Renovace parket

Renovace parket a broušení parket Brno

Trpí vaše parkety a jsou zašlé? Nebo děláte rekonstrukci bytu kde jsou staré a špinavé parkety? Tak teď je ta správná chvíle na vybroušení a zrenovování parket. Svěřte svoje parkety do našich rukou, broušení a renovace je poctivé řemeslo, které dobře umíme.

Dřevěné podlahy Brno

I při nepřeberné nabídce (ne) dřevěných podlah je tento přírodní materiál stále oblíben a vyžadován. Dřevěná podlaha mnohdy obstojí  i v cenové konkurenci s jejími náhražkami nebo moderními materiály.

Pokládáme parketové podlahy (klasické parkety vlysy),  parketové mozaiky, dřevěné palubkové podlahy. Dodáváme dřevěné vícevrstvé i široké prkenné  podlahy.  Součástí dodávky je i  lakování, moření dřeva podlah nebo jiné finální úpravy.

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy

PVC podlahy,
Vinylové podlahy

PVC podlahy,
Vinylové podlahy

PVC podlahy, Vinylové podlahy Brno

Do kanceláří i lehčích provozů doporučujeme vinylovou nebo PVC krytinu. Patří mezi trvanlivé podlahy, snadno údržbové a odolné vodě.

Domácnosti nadchne velký výběr PVC vzorů a dekorů, které vám rádi předvedeme a položíme. Každá hospodyňka ocení vinyl i PVC v kuchyni nebo i koupelně.

Plovoucí podlahy, Laminátové podlahy Brno

Patří mezi nejoblíbenější a často žádané podlahy především pro příznivou cenu a rychlou pokládku. Laminátová krytina má jednoduchou údržbu, vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Podlaha z laminátu s příslušnou podložkou má výborné tepelné vlastnosti. Široká paleta dekorů je samozřejmostí.

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy

Přírodní linoleum,
Marmoleum

Přírodní linoleum,
Marmoleum

Přírodní linoleum, Marmoleum Brno

V povědomí uživatelů je to především Marmoleum, které je jedním z druhů linolea – resp. značkou přírodního linolea od firmy L-vento.  Jedná se o přírodní podlahové materiály vyrobené z křídy, oleje laku nanesené na tkanině. Typické použití přírodního linolea jsou vstupní haly, chodby, ordinace. Je antibakteriální a snese vysokou zátěž.

Pokládka koberce Brno

Elegance koberců vynikne nejvíce v kontrastu s dřevěnou podlahou, ale častěji jsou žádané „koberce položené ode zdi ke zdi“. V naší nabídce je pokládka koberců bytových, zátěžových a komerčních i kusových. Položením koberce získá váš interiér teplo, tichý a měkký krok.

Pomůžeme vám vybrat druh, vzor a barvu pro koberec vašich představ a potřeb.

Koberce pokládka

Koberce pokládka

Obklady schodů

Obklady schodů

Obklady schodů Brno

Při realizacích podlah v celém interiéru je často požadavek aby schody vypadaly stejně jak podlaha.  Proto k podlaze dodáváme i obložení schodů a schodišť.

Dřevěné obklady fasád Brno

………………………………

 

Dřevěné obklady
fasád

Dřevěné obklady
fasád

Dřevěné venkovní
terasy

Dřevěné venkovní
terasy

Dřevěné venkovní terasy Brno

………………………

Reference
CASKA podlahy

Vybrané reference z našich realizovaných zakázek