Služby
CASKA podlahy

Pokládka a montáž podlah

dřevěné a plovoucí podlahy, pokládáme od vinylu přes laminát až po koberce a linolea

Renovace parket a broušení parket Brno

Trpí vaše parkety a jsou zašlé? Nebo děláte rekonstrukci bytu kde jsou staré a špinavé parkety? Tak teď je ta správná chvíle na vybroušení a zrenovování parket. Svěřte svoje parkety do našich rukou, broušení a renovace je poctivé řemeslo, které dobře umíme.

Dřevěné podlahy Brno

I při nepřeberné nabídce (ne) dřevěných podlah je tento přírodní materiál stále oblíben a vyžadován. Dřevěná podlaha mnohdy obstojí  i v cenové konkurenci s jejími náhražkami nebo moderními materiály.

Pokládáme parketové podlahy (klasické parkety vlisy),  parketové mozaiky, dřevěné palubkové podlahy. Dodáváme dřevěné vícevrstvé i široké prkenné  podlahy.  Součástí dodávky je i  lakování, moření dřeva podlah nebo jiné finální úpravy.

PVC podlahy,
Vinylové podlahy

PVC podlahy,
Vinylové podlahy

Více info

PVC podlahy, Vinylové podlahy Brno

Do kanceláří i lehčích provozů doporučujeme vinylovou nebo PVC krytinu. Patří mezi trvanlivé podlahy, snadno údržbové a odolné vodě.

Domácnosti nadchne velký výběr PVC vzorů a dekorů, které vám rádi předvedeme a položíme. Každá hospodyňka ocení vinyl i PVC v kuchyni nebo i koupelně.

Plovoucí podlahy, Laminátové podlahy Brno

Patří mezi nejoblíbenější a často žádané podlahy především pro příznivou cenu a rychlou pokládku. Laminátová krytina má jednoduchou údržbu, vysokou odolnost proti mechanickému poškození. Podlaha z laminátu s příslušnou podložkou má výborné tepelné vlastnosti. Široká paleta dekorů je samozřejmostí.

Přírodní linoleum,
Marmoleum

Přírodní linoleum,
Marmoleum

Více info

Přírodní linoleum, Marmoleum Brno

V povědomí uživatelů je to především Marmoleum, které je jedním z druhů linolea – resp. značkou přírodního linolea od firmy L-vento.  Jedná se o přírodní podlahové materiály vyrobené z křídy, oleje laku nanesené na tkanině. Typické použití přírodního linolea jsou vstupní haly, chodby, ordinace. Je antibakteriální a snese vysokou zátěž.

Pokládka koberce Brno

Elegance koberců vynikne nejvíce v kontrastu s dřevěnou podlahou, ale častěji jsou žádané „koberce položené ode zdi ke zdi“. V naší nabídce je pokládka koberců bytových, zátěžových a komerčních i kusových. Položením koberce získá váš interiér teplo, tichý a měkký krok.

Pomůžeme vám vybrat druh, vzor a barvu pro koberec vašich představ a potřeb.

Obklady schodů Brno

Při realizacích podlah v celém interiéru je často požadavek aby schody vypadaly stejně jak podlaha.  Proto k podlaze dodáváme i obložení schodů a schodišť.

Dřevěné obklady fasád Brno

………………………………

 

Dřevěné obklady
fasád

Dřevěné obklady
fasád

Více info

Dřevěné venkovní
terasy

Dřevěné venkovní
terasy

Více info

Dřevěné venkovní terasy Brno

………………………

Reference
CASKA podlahy

Vybrané reference z našich realizovaných zakázek